Development a jiné projekty | Kuchyně Rondo

Developerské a jiné projekty

Výrobou kuchyní se zabýváme již více než 15 let. Naší doménou jsou kuchyně na míru, ale zhotovíme i další interiérový nábytek do vašeho
domova či projektu – předsíně, obývací pokoje, šatny a další. Každý kus nábytku, který opustí naši dílnu, vytváříme přímo pro vás, až na základě vaší konkrétní objednávky s důrazem na jednotlivé detaily.

Hexagon

Naše technologie a studio

Jsme hrdí na naši moderní výrobu v Českých Budějovicích, kde využíváme CNC technologie pro přesné zpracování. Navštivte naše studio, kde můžete na vlastní oči vidět kvalitu a provedení našich výrobků. Ať už jde o kuchyňské linky na míru nebo další interiérové prvky, vždy se řídíme heslem KVALITNĚ, CHYTŘE, POCTIVĚ. 

Kompletní servis od A do Z

Nabízíme kompletní služby od návrhu přes dodávku až po montáž. Dodáváme nábytek včetně spotřebičů a dalšího vybavení jako je dřez, baterie, koše, osvětlení a jiné. Vše dovezeme, namontujeme a zapojíme tak, aby klient přišel k plně funkční kuchyni.

Součástí našich služeb je také vytváření přesných instalačních plánů, které detailně zobrazují vodoinstalace, odpady, elektroinstalace a vzduchotechniku, což zaručuje bezproblémovou instalaci a funkčnost každého projektu.

Podívejte se na naše poslední realizace kuchyní.

Naše výrobní kapacita

Měsíčně vyrobíme až 40 kuchyní, což nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich klientů a zajišťovat rychlé dodání.

V případě dotazů nebo poptávky nás neváhejte kontaktovat.

 

Náš tým

Společně vymyslíme ideální řešení přímo pro vás a váš domov.

Designeři

Petr FilipDesigner

Jednatel studia, designer

Číst více

Již přes 12 let naslouchám přáním svých klientů, tak abych mohl vytvořit interiér na míru, který splní maximum požadavků s minimem kompromisů. Kromě vystudování strojní průmyslově školy mám za sebou několik let spolupráce s výrobci nábytku německých, rakouských i českých předních firem, kde jsem získal ty největší zkušenosti v oboru. Aby návrhy nezůstaly jen na papíře, připravím a realizuji je tak, aby se staly skutečností. Spolupráce při realizacích s českou firmou Kuchyně Rondo si vážím proto, že dokážou vyrobit nábytek vysoké kvality a dbají na profesionální přístup jak ke klientovi, tak k samotné výrobě.

Chci kuchyni od Petra

Lucie BendováDesigner

Designer

Číst více

Ve světě kuchyní a nábytku nejsem žádný nováček. Živím se svým koníčkem a pracuji jako designérka a obchodní zástupkyně. S Tomášem Zimmelem spolupracuji od samého začátku jeho podnikání. Nejdříve jsem ve firmě fungovala jako asistentka a spojka mezi vším tím, co klient vyžaduje, a tím, co současný trh nabízí. Nedávno jsem se vrátila zpět k vytváření návrhů pro klienty. Svět kuchyní mi má stále co nabídnout. A právě tato rozmanitost je pro mě hnacím motorem a zároveň příjemnou odměnou.

Chci kuchyni od Lucky

Vladimír ŠtindlDesigner

Designer

Číst více

Navrhovat krásné a praktické kuchyně je mým koníčkem a profesí už několik let. A celou tu dobu mám nejradši první setkání s klientem. Tehdy vzniká představa o budoucí kuchyni, společně vymýšlíme vzhled, řešíme dekory a jejich kombinace, vnitřní prvky a chytré systémy… Samotné kreslení je pak už jen třešničkou na dortu. Zejména když se podaří navázat se zákazníkem to správné souznění a hned ten první 3D návrh je tím pravým. Věřím, že když se kreativitě nekladou meze a spojí se s praktičností, vznikají dobré nápady. A v Kuchyních Rondo dokážeme každý takový nápad převést ve skutečnost.

Chci kuchyni od Vládi
Externí designeři

Alena KřišťanExterní designer

Designer

Číst více

Navrhováním nábytku si plním svůj sen. Už od dětství mě baví vytvářet prostory pro život. Nejdřív to byl můj dětský pokoj, dnes jsou to domovy mých klientů, ale třeba také kanceláře, poliklinika, veřejná knihovna, obřadní síň, zkrátka prostory, ve kterých je důležité cítit se komfortně a (skoro) jako doma. Studium designu mi ukázalo mimořádné možnosti tohoto oboru a následně zrealizované projekty pro mě představují pevný základ, díky němuž tvořím funkční a kvalitní, ale také příjemné a podnětné prostory pro bydlení a běžný život, vždy s maximálním zaměřením na klienta coby individualitu a s ohledem na okolní prostředí. Za svou praxi jsem nasbírala mnoho zkušeností s truhláři a kuchyňskými studii.  Přesto už řadu let spolupracuji výhradně s panem Zimmelem. Důvod je jednoduchý – velmi kvalitní realizace, super tým lidí, spolehlivost, pečlivé plánování výroby a dodržení termínů montáže, stejně jako skvělá domluva.

Chci kuchyni od Aleny

Poraďte se s našimi designery

Dejte nám vědět, že plánujete brzy vařit v novém. Společně najdeme vhodný termín pro schůzku, která bude plná příjemného povídání o vaší (s)nové kuchyni či jiném nábytku z dílny Kuchyně Rondo.

3D návrh mé kuchyně