Výroba českých kuchyní na míru | Kuchyně Rondo

Kdo jsme a co děláme

Výrobou kuchyní se zabýváme již více než patnáct let a někteří z našich pracovníků ještě mnohem déle. Naší doménou jsou kuchyně na míru, ale zhotovíme vám i další interiérový nábytek do vašeho domova nebo třeba kanceláře. Každý kus nábytku, který opustí naši dílnu,
vytváříme přímo pro vás, až na základě vaší konkrétní objednávky s důrazem na jednotlivé detaily. Máme zkušenosti rovněž s nábytkem
pro tělesně hendikepované nebo třeba s nábytkem do atypických prostor.

Tomáš Zimmel

Zakladatel

Náš příběh

„Před lety jsem odešel ze svého zaměstnání v jedné truhlářské firmě s myšlenkou založit vlastní společnost zaměřenou na výrobu kuchyní a interiérového nábytku. Nechtěl jsem pro zákazníky nábytek jen kompletovat z odkoupených hotových modulů, jak je tomu bohužel zvykem ve většině kuchyňských studií. Přál jsem si jim předávat prvotřídní kvalitní kuchyně a to jedinou možnou cestou – kompletně je vyrábět.

Tvořit nábytek, při jehož výrobě se přemýšlí, dělá se s láskou k řemeslu a jehož cena bude přitom dávat smysl jak mně, tak zákazníkům – to byly jasné cíle, s nimiž se zrodily Kuchyně Rondo. Cíle, které se nám daří dlouhodobě plnit. Náš tým je složen z profesionálů, které navíc jejich práce opravdu baví. Právě to považuji za jednu z největších výhod naší firmy a důvod, proč jsme krok před konkurencí. Věřím, že i Vy se zařadíte mezi spokojené zákazníky Kuchyně Rondo a stejně jako mnozí před vámi se k nám budete s radostí vracet.“

Hexagon

Kvalitně

Spojujeme špičkové technologie a šikovné ruce

Ať už jde o používané technologie, výrobní stroje nebo činnosti, které provádíme ručně, vždy klademe ten nejvyšší důraz na dosažení maximální kvality. Zejména díky tomu, že kompletní výroba všech nábytkových sestav probíhá v našich prostorách, máme možnost mít kompletně pod kontrolou jednotlivé výrobní procesy, a tím jsme schopni zajistit mnohem vyšší kvalitu vaší kuchyně oproti konkurenčním firmám. V Kuchyních Rondo tak dostává pojem kvalita reálnou podobu. Podobu vašeho nového nábytku.

Výroba

Jsme jedni z mála na českém trhu, kteří si kuchyně vyrábějí sami. I proto jsme schopni vyrobit jakoukoli kuchyni, dovolí-li nám to technické a prostorové možnosti. Díky proškolenému týmu a modernímu zázemí (velkokapacitní dílna a rozšířená prodejna s kancelářemi) jsme schopni zajistit preciznost jednotlivých procesů během celé výroby a ohlídat si tak každý, byť nepatrný detail.

Spolupráce

Do té nejlepší kuchyně patří jen ty nejlepší komponenty. A proto i my spolupracujeme jen s těmi, kteří nám takové produkty umějí dodat.
Jsme rádi za dlouholetou spolupráci se společnostmi Blum nebo Démos. Přesto naším hlavním partnerem jste vždy vy, naši zákazníci, a je pouze na vás, jaké prvky a od jakého dodavatele si pro svoji kuchyni zvolíte.

Technologie

Je pro nás nepostradatelný člen týmu. Proto do ní neustále investujeme, abychom mohli během celého procesu výroby vaší kuchyně pracovat s těmi nejmodernějšími pomocníky. Projektujeme pouze v nejlepších programech, které zajišťují precizní a reálné 3D návrhy. Stejně tak truhláři používají během výroby prvotřídní CNC stroje, které zaručují milimetrovou přesnost.

Montáž

Stejně jako výrobu i montáž každé kuchyně Rondo provádějí naši proškolení odborníci. Pouze dokonalá přesnost při kompletaci zajistí perfektní vzhled a hlavně funkčnost každé kuchyně. Tomu napomáhá i vysoká kvalita použitého kování a zpracování při výrobě. Samozřejmostí je rovněž zapojení vodovodních baterií a elektrických spotřebičů, které pro vás rádi také objednáme.

Chytře

My chytře navrhneme, vy chytře používáte

Ačkoliv naše řemeslo vyžaduje především manuální zručnost, jsou to hlavně chytré nápady, které nás posouvají před konkurenci a bez kterých by Kuchyně Rondo nepatřila mezi nejrychleji rostoucí firmy v tuzemském nábytkovém sektoru. Sledujeme novinky v oboru, investujeme do technologií i do zaměstnanců a ke každému projektu přistupujeme nad míru individuálně. Víme, že pár minut našeho času navíc, během kterých vymyslíme například vhodnější umístění kuchyňských skříněk, může pro vás znamenat jednodušší užívaní kuchyně po mnoho následujících let. A to nám za to rozhodně stojí.

Hexagon

Plánování

Dodržení termínu je pro nás známkou kvality. Proto každý projekt detailně plánujeme. První schůzku s klientem, dobu strávenou designováním reálného 3D návrhu, čas na výrobu, čekací lhůty potřebné k dodání komponentů od dodavatelů, termín montáže dle klientových možností… Věříme totiž, že čím kvalitnější příprava, tím rychlejší výroba. My tím šetříme náš čas a také peníze vás, našich zákazníků.

Odbornost

Každý náš zaměstnanec je proškoleným odborníkem. Designer vám kreslí 3D vizuál, řeší s vámi kuchyni do realizovatelné podoby a jasné cenové nabídky. Truhlář jí dává skutečnou podobu a montážníci ji instalují a připravují k okamžitému užívání. Tak získáváme každodenní možnost se zdokonalovat ve své profesi, a vám tak jako výsledek předáváme tu nejkvalitněji odvedenou práci.

Perfekcionismus

Pouze díky němu zvládáme dodávat nejkvalitnější kuchyně a dodržovat termíny. Abychom byli krok před konkurencí, neustále vymýšlíme vlastní postupy a zlepšováky, sledujeme trh a inspirujeme se vším, co může přispět ke zlepšení naší výroby, a tím i užívaní vašeho nábytku. A také vám nabízíme to nejlepší od našich dodavatelů – jako například chytrý systém výklopů, závěsů a výsuvů Dynamic Space od společnosti Blum pro maximální praktičnost vaší kuchyně.

Komplexnost

V Kuchyních Rondo se specializujeme sice na výrobu kuchyňských linek, ale tím to pouze začíná. Vyrábíme rovněž veškerý nábytek od jídelních a obývákových sestav až po ložnice, šatny, úložné prostory nebo třeba dětské pokoje. Díky tomu může mít váš domov na první pohled jednotný ráz a jako celek bude dávat smysl. Ukažte hostům, že jste při zařizování svého bydlení mysleli chytře – jako my při každém projektu.

Poctivě

Nábytek tvoříme především srdcem

S poctivostí nejdál dojdeš a my věříme, že s ní vyrábíme i ty nejlepší kuchyně. Praha nebo České Budějovice, náš nábytek dovážíme po celých Čechách, aniž bychom dělali mezi zákazníky rozdíly. Nikdy nenabízíme nesmyslné, i když pro mnohé lákavé bonusy. Stojíme si totiž za tím, co děláme – poctivě vytvořený a vysoce kvalitní interiérový nábytek a kuchyňské linky. Právě naše produkty představují skutečnou výhodu, kterou ocení každý zákazník. A bonusem je pak dlouholetá radost z užívání precizně vyrobené kuchyně nebo jiného kusu nábytku z dílny Kuchyně Rondo.

Na rovinu

Přesně tak s vámi jednáme. Neslibujeme nesplnitelné termíny, nelákáme vás na pochybné slevy. Kuchyně Rondo vám raději zajistí to nejlepší ze současné poctivé truhlařiny – vysoce kvalitní kuchyně a interiérový nábytek, který byste našli i v našich vlastních domovech. Věříme, že jeho cena odpovídá zákazníkově představě o úrovni dodaného nábytku, nadstandardním servisu a přístupu pracovníků naší firmy.

Hexagon
Hexagon

Záruka kvality

Na naše kuchyně (a další nábytek) nabízíme standardní dvouletou záruku. Na některé komponenty se navíc vztahuje záruka doživotní (např. prvky Blum). Díky tomu, že Kuchyně Rondo jsou jediným a výhradním výrobcem vašeho nábytku a celý proces realizace tedy probíhá pod naší střechou, přebíráme na sebe odpovědnost za veškeré výrobní procesy. V případě potřeby (drobné úpravy apod.) vám samozřejmě zajistíme naše služby i po uplynutí standardní záruční doby. Spíše se ale znovu potkáme proto, abychom pro vás vyrobili další poctivý kus nábytku.

Náš tým

Společně vymyslíme ideální řešení přímo pro vás a váš domov.

Designeři

Petr FilipDesigner

Jednatel studia, designer

Číst více

Již přes 12 let naslouchám přáním svých klientů, tak abych mohl vytvořit interiér na míru, který splní maximum požadavků s minimem kompromisů. Kromě vystudování strojní průmyslově školy mám za sebou několik let spolupráce s výrobci nábytku německých, rakouských i českých předních firem, kde jsem získal ty největší zkušenosti v oboru. Aby návrhy nezůstaly jen na papíře, připravím a realizuji je tak, aby se staly skutečností. Spolupráce při realizacích s českou firmou Kuchyně Rondo si vážím proto, že dokážou vyrobit nábytek vysoké kvality a dbají na profesionální přístup jak ke klientovi, tak k samotné výrobě.

Chci kuchyni od Petra

Lucie BendováDesigner

Designer

Číst více

Ve světě kuchyní a nábytku nejsem žádný nováček. Živím se svým koníčkem a pracuji jako designérka a obchodní zástupkyně. S Tomášem Zimmelem spolupracuji od samého začátku jeho podnikání. Nejdříve jsem ve firmě fungovala jako asistentka a spojka mezi vším tím, co klient vyžaduje, a tím, co současný trh nabízí. Nedávno jsem se vrátila zpět k vytváření návrhů pro klienty. Svět kuchyní mi má stále co nabídnout. A právě tato rozmanitost je pro mě hnacím motorem a zároveň příjemnou odměnou.

Chci kuchyni od Lucky

Vladimír ŠtindlDesigner

Designer

Číst více

Navrhovat krásné a praktické kuchyně je mým koníčkem a profesí už několik let. A celou tu dobu mám nejradši první setkání s klientem. Tehdy vzniká představa o budoucí kuchyni, společně vymýšlíme vzhled, řešíme dekory a jejich kombinace, vnitřní prvky a chytré systémy… Samotné kreslení je pak už jen třešničkou na dortu. Zejména když se podaří navázat se zákazníkem to správné souznění a hned ten první 3D návrh je tím pravým. Věřím, že když se kreativitě nekladou meze a spojí se s praktičností, vznikají dobré nápady. A v Kuchyních Rondo dokážeme každý takový nápad převést ve skutečnost.

Chci kuchyni od Vládi
Externí designeři

Alena KřišťanExterní designer

Designer

Číst více

Navrhováním nábytku si plním svůj sen. Už od dětství mě baví vytvářet prostory pro život. Nejdřív to byl můj dětský pokoj, dnes jsou to domovy mých klientů, ale třeba také kanceláře, poliklinika, veřejná knihovna, obřadní síň, zkrátka prostory, ve kterých je důležité cítit se komfortně a (skoro) jako doma. Studium designu mi ukázalo mimořádné možnosti tohoto oboru a následně zrealizované projekty pro mě představují pevný základ, díky němuž tvořím funkční a kvalitní, ale také příjemné a podnětné prostory pro bydlení a běžný život, vždy s maximálním zaměřením na klienta coby individualitu a s ohledem na okolní prostředí. Za svou praxi jsem nasbírala mnoho zkušeností s truhláři a kuchyňskými studii.  Přesto už řadu let spolupracuji výhradně s panem Zimmelem. Důvod je jednoduchý – velmi kvalitní realizace, super tým lidí, spolehlivost, pečlivé plánování výroby a dodržení termínů montáže, stejně jako skvělá domluva.

Chci kuchyni od Aleny

Poraďte se s našimi designery

Dejte nám vědět, že plánujete brzy vařit v novém. Společně najdeme vhodný termín pro schůzku, která bude plná příjemného povídání o vaší (s)nové kuchyni či jiném nábytku z dílny Kuchyně Rondo.

3D návrh mé kuchyně