Moderní kuchyňské studio | Výroba kvalitních kuchyní | Kuchyně Rondo

Kuchyně

Kuchyně

Jsme moderní kuchyňské studio sídlící v Českých Budějovicích a nabízíme originální nábytek vlastní výroby. Ať už jde o kuchyňské linky na míru nebo další interiérové prvky, vždy se řídíme heslem KVALITNĚ, CHYTŘE, POCTIVĚ. Právě tyto tři vlastnosti jsou pro nás stěžejní během celého procesu každého projektu a spolupráce s vámi.

Věnujeme vám čas, poradíme, pomůžeme, nakreslíme, namontujeme, zapojíme… A co je nejdůležitější – vaši kuchyni zrealizujeme od první myšlenky po poslední poličku přímo v našich výrobních prostorách.

„Jsme tedy jediní a výhradní výrobci vašeho nábytku, čímž na sebe přebíráme odpovědnost za veškeré výrobní procesy.“

Poctivá vlastní výroba

1500 vyrobených kuchyní

Chytře navrženo pro život

Design na míru

Doživotní záruka na komponenty

Jak přistupujeme k výrobě kuchyní

Kvalitně

Špičkové technologie a šikovné ruce

Ať už jde o používané technologie, výrobní stroje nebo činnosti, které provádíme ručně, vždy klademe ten nejvyšší důraz na dosažení maximální kvality. Zejména díky tomu, že kompletní výroba všech nábytkových sestav probíhá v našich prostorách, máme možnost mít kompletně pod kontrolou jednotlivé výrobní procesy, a tím jsme schopni zajistit mnohem vyšší kvalitu vaší kuchyně oproti konkurenčním firmám. U nás, v Kuchyních Rondo, tak dostává pojem kvalita reálnou podobu. Podobu vašeho nového nábytku.

 • Kuchyně sami vyrábíme.
 • Máme vlastní tým proškolených lidí.
 • Vlastníme moderní prostory s nejlepšími technologiemi.
 • Používáme špičkové komponenty.
 • Zajistíme odbornou montáž a dohled nad každým detailem.

Chytře

My chytře navrhneme, vy chytře používáte

Ačkoliv naše řemeslo vyžaduje především manuální zručnost, jsou to hlavně chytré nápady, které nás posouvají před konkurenci a díky kterým patří Kuchyně Rondo mezi nejrychleji rostoucí firmy v tuzemském nábytkovém sektoru. Sledujeme novinky v oboru, investujeme do technologií i do zaměstnanců a ke každému projektu přistupujeme nad míru individuálně. Víme, že pár minut našeho času navíc, během kterých vymyslíme například vhodnější umístění kuchyňských skříněk, může pro vás znamenat jednodušší užívaní kuchyně po mnoho následujících let. A to nám za to rozhodně stojí.

 • Detailně plánujeme celý proces od první schůzky s vámi přes dodání komponentů až po samotnou montáž.
 • Komunikujete jen s odborníky na řemeslo.
 • Neustále inovujeme a inspirujeme se ve světě.
 • Vyrábíme komplexní nábytek – jídelny, úložné prostory, ložnice, šatny.

Poctivě

Nábytek tvoříme především srdcem

S poctivostí nejdál dojdeš a my věříme, že s ní vyrábíme i ty nejlepší kuchyně. Praha nebo České Budějovice, náš nábytek dovážíme po celých Čechách, aniž bychom dělali mezi zákazníky rozdíly. Nikdy nenabízíme nesmyslné, i když pro mnohé lákavé bonusy. Stojíme si totiž za tím, co děláme – poctivě vytvořený a vysoce kvalitní interiérový nábytek a kuchyňské linky. Právě naše produkty představují skutečnou výhodu, kterou ocení každý zákazník. A bonusem je pak radost z užívání precizně vyrobené kuchyně nebo jiného kusu nábytku z dílny Kuchyně Rondo.

 • Neslibujeme nesplnitelné a nelákáme vás na pochybné slevy.
 • Garantujeme záruku na celý proces realizace i na samotný produkt.
 • Poskytujeme doživotní servis na veškeré produkty.

A cena kuchyně?

Orientační ceny 4 typově nejoblíbenějších kuchyní

Pro vaši představu jsme nacenili čtyři typy kuchyní. Jejich tvar a přibližnou velikost jsme vybírali podle nejčastějších požadavků našich zákazníků.

Kuchyně jsou naceněny pro lepší srovnání v tomtéž materiálu a dekoru:

 • Dvířka v dřevodekoru – laminovaná deska, Dub Vincenza (Egger).
 • Bílá dvířka – laminovaná deska, Bílá alpská (Egger).
 • Pracovní deska a obkladová záda – Mramor Levanto bílý (Egger).
 • Úchytky z broušeného niklu, Nakana.
 • Kování Blum (poskytujeme doživotní záruku).

KUCHYNĚ RONDO rovná

cena od 72 000 Kč

Mám zájem

KUCHYNĚ RONDO do L

cena od 98 000 Kč

Mám zájem

KUCHYNĚ RONDO rovná s ostrůvkem

cena od 119 000 Kč

Mám zájem

KUCHYNĚ RONDO do U

cena od 135 000 Kč

Mám zájem

Uvedené ceny jsou včetně montáže a DPH, rovněž zahrnují vypracování 3D návrhu kuchyně, který v případě podepsání smlouvy nabízíme zdarma.

Naopak neobsahují částky lišící se dle každé zakázky – čili za dopravu, spotřebiče a dřez a jejich zapojení, stejně tak dekorace vyobrazené ve vizualizacích.

Tvoříme kuchyně, abyste do nich vnesli život

Kvalitně, chytře, poctivě

Naše hodnoty

Zaměřeno na detail

Designeři, kteří vám poradí

Od lidí pro lidi

Designeři

Petr FilipDesigner

Jednatel studia, designer

Číst více

Již přes 12 let naslouchám přáním svých klientů, tak abych mohl vytvořit interiér na míru, který splní maximum požadavků s minimem kompromisů. Kromě vystudování strojní průmyslově školy mám za sebou několik let spolupráce s výrobci nábytku německých, rakouských i českých předních firem, kde jsem získal ty největší zkušenosti v oboru. Aby návrhy nezůstaly jen na papíře, připravím a realizuji je tak, aby se staly skutečností. Spolupráce při realizacích s českou firmou Kuchyně Rondo si vážím proto, že dokážou vyrobit nábytek vysoké kvality a dbají na profesionální přístup jak ke klientovi, tak k samotné výrobě.

Chci kuchyni od Petra

Lucie BendováDesigner

Designer

Číst více

Ve světě kuchyní a nábytku nejsem žádný nováček. Živím se svým koníčkem a pracuji jako designérka a obchodní zástupkyně. S Tomášem Zimmelem spolupracuji od samého začátku jeho podnikání. Nejdříve jsem ve firmě fungovala jako asistentka a spojka mezi vším tím, co klient vyžaduje, a tím, co současný trh nabízí. Nedávno jsem se vrátila zpět k vytváření návrhů pro klienty. Svět kuchyní mi má stále co nabídnout. A právě tato rozmanitost je pro mě hnacím motorem a zároveň příjemnou odměnou.

Chci kuchyni od Lucky

Vladimír ŠtindlDesigner

Designer

Číst více

Navrhovat krásné a praktické kuchyně je mým koníčkem a profesí už několik let. A celou tu dobu mám nejradši první setkání s klientem. Tehdy vzniká představa o budoucí kuchyni, společně vymýšlíme vzhled, řešíme dekory a jejich kombinace, vnitřní prvky a chytré systémy… Samotné kreslení je pak už jen třešničkou na dortu. Zejména když se podaří navázat se zákazníkem to správné souznění a hned ten první 3D návrh je tím pravým. Věřím, že když se kreativitě nekladou meze a spojí se s praktičností, vznikají dobré nápady. A v Kuchyních Rondo dokážeme každý takový nápad převést ve skutečnost.

Chci kuchyni od Vládi
Externí designeři

Alena KřišťanExterní designer

Designer

Číst více

Navrhováním nábytku si plním svůj sen. Už od dětství mě baví vytvářet prostory pro život. Nejdřív to byl můj dětský pokoj, dnes jsou to domovy mých klientů, ale třeba také kanceláře, poliklinika, veřejná knihovna, obřadní síň, zkrátka prostory, ve kterých je důležité cítit se komfortně a (skoro) jako doma. Studium designu mi ukázalo mimořádné možnosti tohoto oboru a následně zrealizované projekty pro mě představují pevný základ, díky němuž tvořím funkční a kvalitní, ale také příjemné a podnětné prostory pro bydlení a běžný život, vždy s maximálním zaměřením na klienta coby individualitu a s ohledem na okolní prostředí. Za svou praxi jsem nasbírala mnoho zkušeností s truhláři a kuchyňskými studii.  Přesto už řadu let spolupracuji výhradně s panem Zimmelem. Důvod je jednoduchý – velmi kvalitní realizace, super tým lidí, spolehlivost, pečlivé plánování výroby a dodržení termínů montáže, stejně jako skvělá domluva.

Chci kuchyni od Aleny

Rádi pro vás naceníme i vaši (s)novou kuchyni či jiný nábytek

Kontaktujte naše designery právě teď!

Chci cenovou kalkulaci