Kontakt

KUCHYNĚ RONDO

Navštivte náš showroom rovnou nebo nás kontaktujte, ať si společně domluvíme schůzku. Už teď se na vás těšíme!

 

Zobrazit na mapě

Vařte ve vaší (s)nové kuchyni!

Kontaktujte nás a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro vás a váš domov.

  Pouze 3 jednoduché kroky

  k vaší vysněné kuchyni

  1

  Napište nám o konzultaci

  Zasypte nás podklady, vaší představou, plánem prostoru, obrázky či videi. Se vším vám poradíme a během hodinové schůzky společně najdeme styl, který se vám bude líbit, s vybavením na míru vašim potřebám a rozpočtu.

  2

  3D vizualizace a ladění

  Připravíme 3D vizualizaci vaší nové kuchyně společně s cenovou nabídkou. Hodinu až dvě budeme dolaďovat, vylepšovat a upřesňovat vše tak, abyste nejlépe odcházeli s podepsanou smlouvou a my se mohli vrhnout do práce.

  3

  Zaměříme, vyrobíme a namontujeme

  Standardní kuchyně nám zabere 6 až 8 týdnů poctivé práce v naší dílně a den až dva montáže u vás doma. Uklidíme si po sobě a odborně zapojíme spotřebiče. Už víte, jaké jídlo si v nové kuchyni uvaříte jako první?

  Náš tým

  Společně vymyslíme ideální řešení přímo pro vás a váš domov.

  Office

  Tomáš ZimmelZakladatel

  Zakladatel a majitel. Ale nejraději truhlář v montérkách v dílně u dřeva.

  Lucie BendováAsistentka

  Asistentka, která umí vyřešit možné i nemožné.

  Designeři

  Vladimír ŠtindlDesigner

  Designer těch nejnápaditějších 3D návrhů a váš kontakt pro novou kuchyni.

  Číst více

  Navrhovat krásné a praktické kuchyně je mým koníčkem a profesí už několik let. A celou tu dobu mám nejradši první setkání s klientem. Tehdy vzniká představa o budoucí kuchyni, společně vymýšlíme vzhled, řešíme dekory a jejich kombinace, vnitřní prvky a chytré systémy… Samotné kreslení je pak už jen třešničkou na dortu. Zejména když se podaří navázat se zákazníkem to správné souznění a hned ten první 3D návrh je tím pravým. Věřím, že když se kreativitě nekladou meze a spojí se s praktičností, vznikají dobré nápady. A v Kuchyních Rondo dokážeme každý takový nápad převést ve skutečnost.

  Chci kuchyni od Vládi

  Lucie HoláDesigner

  Nadšená designerka, se kterou je doslova radost plánovat novou kuchyni.

  Číst více

  Tvoření a malování miluju od malička. A pak přišel nápad s navrhováním kuchyní, o kterém jsem ale nevěděla téměř nic. Oslovila jsem pár studií a byl to právě Tomáš Zimmel, koho zaujalo mé nadšení se vše naučit. Prvních pár měsíců byla skutečná škola převedena v praxi – odborná školení na kreslící programy, kompletní proškolení přímo ve firmě, všechny rady a pomoc od zkušenějších kolegů… A co mě na této práci baví nejvíc? Rozhodně vymýšlet se zákazníky podobu jejich budoucí kuchyně, vybírat s nimi materiály, přicházet s neotřelými nápady, které jejich kuchyni posunou ještě o něco výš. Těší mě pocit, že tak našim klientům pomáhám budovat jejich domov.

  Chci kuchyni od Lucky
  Externí designeři

  Petr FilipExterní designer

  Specialista na design, co se ve světě kuchyní vyzná jako málokdo.

  Číst více

  Již přes 12 let naslouchám přáním svých klientů, tak abych mohl vytvořit interiér na míru, který splní maximum požadavků s minimem kompromisů. Kromě vystudování strojní průmyslově školy mám za sebou několik let spolupráce s výrobci nábytku německých, rakouských i českých předních firem, kde jsem získal ty největší zkušenosti v oboru. Aby návrhy nezůstaly jen na papíře, připravím a realizuji je tak, aby se staly skutečností. Spolupráce při realizacích s českou firmou Kuchyně Rondo si vážím proto, že dokážou vyrobit nábytek vysoké kvality a dbají na profesionální přístup jak ke klientovi, tak k samotné výrobě.

  Chci kuchyni od Petra

  Alena KřišťanExterní designer

  Designerka, která už do návrhu dokáže vnést skutečný pocit domova.

  Číst více

  Navrhováním nábytku si plním svůj sen. Už od dětství mě baví vytvářet prostory pro život. Nejdřív to byl můj dětský pokoj, dnes jsou to domovy mých klientů, ale třeba také kanceláře, poliklinika, veřejná knihovna, obřadní síň, zkrátka prostory, ve kterých je důležité cítit se komfortně a (skoro) jako doma. Studium designu mi ukázalo mimořádné možnosti tohoto oboru a následně zrealizované projekty pro mě představují pevný základ, díky němuž tvořím funkční a kvalitní, ale také příjemné a podnětné prostory pro bydlení a běžný život, vždy s maximálním zaměřením na klienta coby individualitu a s ohledem na okolní prostředí. Za svou praxi jsem nasbírala mnoho zkušeností s truhláři a kuchyňskými studii.  Přesto už řadu let spolupracuji výhradně s panem Zimmelem. Důvod je jednoduchý – velmi kvalitní realizace, super tým lidí, spolehlivost, pečlivé plánování výroby a dodržení termínů montáže, stejně jako skvělá domluva.

  Chci kuchyni od Aleny

  Navštivte náš showroom