Ložnice a dětské pokoje

Ložnice a dětské pokoje

Jak přistupujeme k výrobě kuchyní

Designeři, kteří vám poradí

Od lidí pro lidi

Designeři

Vladimír ŠtindlDesigner

Designer těch nejnápaditějších 3D návrhů a váš kontakt pro novou kuchyni.

Číst více

Navrhovat krásné a praktické kuchyně je mým koníčkem a profesí už několik let. A celou tu dobu mám nejradši první setkání s klientem. Tehdy vzniká představa o budoucí kuchyni, společně vymýšlíme vzhled, řešíme dekory a jejich kombinace, vnitřní prvky a chytré systémy… Samotné kreslení je pak už jen třešničkou na dortu. Zejména když se podaří navázat se zákazníkem to správné souznění a hned ten první 3D návrh je tím pravým. Věřím, že když se kreativitě nekladou meze a spojí se s praktičností, vznikají dobré nápady. A v Kuchyních Rondo dokážeme každý takový nápad převést ve skutečnost.

Chci kuchyni od Vládi

Lucie HoláDesigner

Nadšená designerka, se kterou je doslova radost plánovat novou kuchyni.

Číst více

Tvoření a malování miluju od malička. A pak přišel nápad s navrhováním kuchyní, o kterém jsem ale nevěděla téměř nic. Oslovila jsem pár studií a byl to právě Tomáš Zimmel, koho zaujalo mé nadšení se vše naučit. Prvních pár měsíců byla skutečná škola převedena v praxi – odborná školení na kreslící programy, kompletní proškolení přímo ve firmě, všechny rady a pomoc od zkušenějších kolegů… A co mě na této práci baví nejvíc? Rozhodně vymýšlet se zákazníky podobu jejich budoucí kuchyně, vybírat s nimi materiály, přicházet s neotřelými nápady, které jejich kuchyni posunou ještě o něco výš. Těší mě pocit, že tak našim klientům pomáhám budovat jejich domov.

Chci kuchyni od Lucky
Externí designeři

Petr FilipExterní designer

Specialista na design, co se ve světě kuchyní vyzná jako málokdo.

Číst více

Již přes 12 let naslouchám přáním svých klientů, tak abych mohl vytvořit interiér na míru, který splní maximum požadavků s minimem kompromisů. Kromě vystudování strojní průmyslově školy mám za sebou několik let spolupráce s výrobci nábytku německých, rakouských i českých předních firem, kde jsem získal ty největší zkušenosti v oboru. Aby návrhy nezůstaly jen na papíře, připravím a realizuji je tak, aby se staly skutečností. Spolupráce při realizacích s českou firmou Kuchyně Rondo si vážím proto, že dokážou vyrobit nábytek vysoké kvality a dbají na profesionální přístup jak ke klientovi, tak k samotné výrobě.

Chci kuchyni od Petra

Alena KřišťanExterní designer

Designerka, která už do návrhu dokáže vnést skutečný pocit domova.

Číst více

Navrhováním nábytku si plním svůj sen. Už od dětství mě baví vytvářet prostory pro život. Nejdřív to byl můj dětský pokoj, dnes jsou to domovy mých klientů, ale třeba také kanceláře, poliklinika, veřejná knihovna, obřadní síň, zkrátka prostory, ve kterých je důležité cítit se komfortně a (skoro) jako doma. Studium designu mi ukázalo mimořádné možnosti tohoto oboru a následně zrealizované projekty pro mě představují pevný základ, díky němuž tvořím funkční a kvalitní, ale také příjemné a podnětné prostory pro bydlení a běžný život, vždy s maximálním zaměřením na klienta coby individualitu a s ohledem na okolní prostředí. Za svou praxi jsem nasbírala mnoho zkušeností s truhláři a kuchyňskými studii.  Přesto už řadu let spolupracuji výhradně s panem Zimmelem. Důvod je jednoduchý – velmi kvalitní realizace, super tým lidí, spolehlivost, pečlivé plánování výroby a dodržení termínů montáže, stejně jako skvělá domluva.

Chci kuchyni od Aleny