• Kontaktujte nás

  Přes náš kontaktní formulář níže, e-mailem, telefonicky nebo rovnou osobně. Dejte nám třeba vědět, že plánujete brzy vařit v novém. Společně najdeme vhodný termín pro schůzku, která bude plná příjemného povídání o Vaší (s)nové kuchyni či jiném nábytku z dílny Kuchyně Rondo.
 • Kávu nebo čaj?

  Na první schůzku u nás nám přineste všechny možné podklady – plán prostor, obrázky či videa nábytku, který Vás zaujal apod. - a my Vám uvaříme kávu (nebo čaj:-), protože tohle povídání nám zabere trochu času. Během příští zhruba hodiny se budeme chtít dozvědět o Vaší (s)nové kuchyni úplně vše. Ukážeme Vám materiály, dekory a projdeme si možnosti umístění jednotlivých částí. Vaši kuchyni zde doslova vymyslíme a na konci schůzky získá hrubé obrysy.
 • Dolaďujeme

  Máme pro Vás přichystaný 3D vizuál s naprosto realistickým zobrazením Vaší nové kuchyně (či jiného nábytku). Detailně si projdeme cenovou nabídku a přibližně hodinu až dvě budeme dolaďovat, vylepšovat a upřesňovat vše tak, abyste v ideálním případě mohli ze schůzky odcházet s podepsanou smlouvou v ruce. A my se mohli vrhnout do práce.
 • Zaměřujeme prostory

  Náš pracovník k Vám v předem domluvený den a čas přijede a pečlivě zaměří prostor Vaší budoucí kuchyně, vestavěné skříně či jiné nábytkové sestavy. Právě zde se také domlouvají případné stavební úpravy prostor.
 • Vyrábíme

  Objednáváme potřebné komponenty, zapínáme stroje a pilně se pouštíme do výroby. Standardní kuchyně nám zabere přibližně 6 až 8 týdnů poctivé práce. Díky tomu, že celá výroba probíhá v naší dílně a pod našima rukama, můžeme v průběhu celého procesu pečlivě kontrolovat a vychytávat sebemenší nedokonalosti. Tak, abychom Vám mohli v určený den dovézt špičkový nábytek vytvořený na míru jen pro Vás.
 • Když je hotovo...

  Montážníci nakládají do auta skříňky, linky, dvířka... a ve sjednaný termín vyráží k Vám. Vrtačky a šroubováky jedou na plno dle velikosti kuchyně jeden až dva dny, ale nebojte, všechen nepořádek si po sobě uklidí. Samozřejmě, že Vám také odborně zapojí veškeré spotřebiče. Na konci s Vámi naši pracovníci detailně projdou hotovou kuchyni a podepíší předávací protokol.
 • Dobrou chuť

  Teď už jen naskládat do skříněk hrnce a talíře a můžete se vrhnout do voňavého vaření. Schválně, už víte, co bude Vaše první jídlo uvařené v nové kuchyni?

Vařte ve Vaší (s)nové kuchyni!

Kontaktujte nás a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro Vás a Váš domov.
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů