POCTIVĚ

Na rovinu

Přesně tak s Vámi jednáme. Neslibujeme nesplnitelné termíny, nelákáme Vás na pochybné slevy. Kuchyně Rondo Vám raději zajistí to nejlepší ze současné poctivé truhlařiny – vysoce kvalitní kuchyně a interiérový nábytek, který byste našli i v našich vlastních domovech. Věříme, že jeho cena odpovídá zákazníkově představě o úrovni dodaného nábytku, nadstandardním servisu a přístupu pracovníků naší firmy.

Záruka kvality

Na naše kuchyně (a další nábytek) nabízíme standardní dvouletou záruku. Na některé komponenty se navíc vztahuje záruka doživotní (např. prvky Blum). Díky tomu, že Kuchyně Rondo jsou jediným a výhradním výrobcem Vašeho nábytku a celý proces realizace tedy probíhá pod naší střechou, přebíráme na sebe odpovědnost za veškeré výrobní procesy. V případě potřeby (drobné úpravy apod.) Vám samozřejmě zajistíme naše služby i po uplynutí standardní záruční doby. Spíše se ale znovu potkáme proto, abychom pro Vás vyrobili další poctivý kus nábytku.

Pár slov majitele

„Před lety jsem odešel ze svého zaměstnání v jedné truhlářské firmě s myšlenkou založit vlastní společnost zaměřenou na výrobu kuchyní a interiérového nábytku. Nechtěl jsem pro zákazníky nábytek jen kompletovat z odkoupených hotových modulů, jak je tomu bohužel zvykem ve většině kuchyňských studií. Přál jsem si jim předávat prvotřídní kvalitní kuchyně a to jedinou možnou cestou – kompletně je vyrábět. Tvořit nábytek, při jehož výrobě se přemýšlí, dělá se s láskou k řemeslu a jehož cena bude přitom dávat smysl jak mně, tak zákazníkům – to byly jasné cíle, s nimiž se zrodily Kuchyně Rondo. Cíle, které se nám daří dlouhodobě plnit. Náš tým je složen z profesionálů, které navíc jejich práce opravdu baví. Právě to považuji za jednu z největších výhod naší firmy a důvod, proč jsme krok před konkurencí. Věřím, že i Vy se zařadíte mezi spokojené zákazníky Kuchyně Rondo a stejně jako mnozí před Vámi se k nám budete s radostí vracet.“
Tomáš Zimmel

Fotogalerie:

Vařte ve Vaší (s)nové kuchyni!

Kontaktujte nás a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro Vás a Váš domov.
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Zpět na 3 články